Nabízíme možnost ustájení koní za účelem sportu, rekreačního ježdění či odchovu hříbat.

Krásná příroda

Celý areál je umístěn v překrásné přírodě, kde je možné zažít neopakovatelné vyjížďky do voňavých lesů s úžasnými terény, přes nekončící louky a poklidné oblasti v okolí řeky Sázavy. V celém areálu byly tento rok provedeny rozsáhlé zahradnické práce a doplněno mnoho stromků a okrasných keřů. Kousek od samotných stájí naleznete malebný rybník s chovnými rybami, který velmi pěkně doplňuje ráz krajiny.

  

Vybavení areálu

ustajeni-6   ustajeni-1   ustajeni-4

V samotném areálu je pískové kolbiště nově s geotextilií o rozměrech 40 x 70 M, samozřejmostí je veškerý skokový materiál potřebný pro přípravu koní do vysokého sportu. Při nepřízni počasí je připravena hala o rozměru 19 × 48 M s geotextilií  a důmyslně řešeným osvětlením.

 

ustajeni-3 Pro oddech koní jsou připraveny rozlehlé výběhy s možností nechat koně celý den mimo box. Velkou výhodou je i krytý kolotoč, kde lze nechat koně bezpečně opohybovat.  A zastřešený i osvětlený lonžovačí kruh .

Boxy mají velikost 4 × 4,ustajeni-55 metru, umístěny ve velmi dobře osvětlené stáji s perfektním systémem reguustajeni-2lace teploty, který zajišťuje maximální pohodlí pro koně v průběhu celého roku. Ve stájích je k dispozici prostorný mycí box (studená i teplá voda) a solární box. Krmení koní probíhá dle dohody s majitelem koně.

Celý tým jezdeckého centra je připraven maximálně vyjít vstříc každému všem klientům, aby o jejich koně bylo co nejlépe postaráno.

Informace o cenách naleznete v sekci ceník.