Krásná příroda

USTÁJENÍ KONÍ

image

Nabízíme možnost ustájení koní za účelem sportu, rekreačního ježdění či odchovu hříbat. Tým našeho jezdeckého centra je připraven maximálně vyjít vstříc všem klientům, aby o jejich koně bylo co nejlépe postaráno.

Celý areál je umístěn v překrásné přírodě, kde je možné zažít neopakovatelné vyjížďky do voňavých lesů s úžasnými terény, přes nekončící louky a poklidné oblasti v okolí řeky Sázavy. V celém areálu byly provedeny rozsáhlé zahradnické práce a doplněno mnoho stromků a okrasných keřů. Kousek od samotných stájí naleznete malebný rybník s chovnými rybami, který velmi pěkně doplňuje ráz krajiny.

image
image
Jezdecká společnost Nesměň

Vybavení našeho areálu

image

V areálu je pískové kolbiště nově s geotextilií o rozměrech 40mx70m . Samozřejmostí je veškerý skokový materiál potřebný pro přípravu koní do vysokého sportu. Při nepřízni počasí je připravena hala o rozměru 19m×48m s geotextilií a důmyslně řešeným osvětlením.

Pro oddech koní jsou připraveny rozlehlé výběhy s možností nechat koně celý den mimo box. Velkou výhodou je i krytý kolotoč, kde lze nechat koně bezpečně pohybovat.  A zastřešený i osvětlený lonžovací kruh.

Boxy mají velikost 4 × 4,5 metru, umístěny ve velmi dobře osvětlené stáji s perfektním systémem regulace teploty, který zajišťuje maximální pohodlí pro koně v průběhu celého roku. Ve stájích je k dispozici prostorný mycí box (studená i teplá voda) a solární box. Krmení koní probíhá dle dohody s majitelem koně.